Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy115
Obrońca islamu - Autoportret, 1931
pastel, papier, 75 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: „Obrońca islamu”/ F. M. Wygrzywalski 1931;
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Karol KOSSAK (1896-1975)
Nr katalogowy116
Konie na pastwisku
akwarela, papier; 48,5 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKossak
sygn. p. d.: KKossak
Cena wywoławcza.
3 200 zł
3 200 zł
Karol KOSSAK (1896-1975)
Nr katalogowy117
Konna przejażdżka, 1932
akwarela, papier; 16,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Karol Kossak 1932
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879 - 1942)
Nr katalogowy119
Flisak na Prucie
akwarela, gwasz(?), papier,
85 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.g.: Sichul /1938
sygn. p.g.: Sichul /1938
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Rajmund KANELBA (1897-1960)
Nr katalogowy121
Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932
olej, płótno; 92 x 65 cm; sygn. p. d.: Kanelba;
na odwrocie data powstania obrazu?,
napis odręczny, czarną farbą: 1932
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Eugeniusz SZAJNA (XX w.)
Nr katalogowy122
Martwa natura z cukiernicą, 1939
olej, płótno; 80 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eug. Szajna / 39
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy123
Róże i filiżanka
olej, tektura; 48 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku: A Karpiński
sygn. pośrodku: A Karpiński
Cena wywoławcza.
20 000 zł
15 000 zł
Abraham BEHRMAN (1876-1942)
Nr katalogowy125
Róże w wazonie
olej, płyta; 59 x 46 cm (owal w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Behrman
sygn. p. d.: Behrman
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Kazimierz OLPIŃSKI (1878-1936)
Nr katalogowy128
Święto Jordanu, 1901
olej, płótno; 52,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: K. Olpiński / 1901
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy129
Polowanie, 1954
olej, płótno; 83 x 143 cm;
sygn. i opis p. d.: Wł. Chmieliński / Warszawa 1954;
Cena wywoławcza.
14 000 zł
19 000 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Nr katalogowy130
Wesoła sanna, ok. 1935
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
11 000 zł
8 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy131
Pejzaż zimowy
olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
6 000 zł
4 500 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy132
Ułan pojący konia, 1928
olej, tektura; 38,5 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak/ 1928?
(u dołu widoczny fragment daty)
Cena wywoławcza.
20 000 zł
14 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy134
Rzeźbiarz, 1907
olej, tektura, 48,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: VHofmann / 907
Cena wywoławcza.
13 500 zł
17 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy135
Wiosna
olej, sklejka; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
18 000 zł
18 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy136
Scena alegoryczna, 1958
olej, tektura; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1958 / Wlastimil/ Hofman
Cena wywoławcza.
20 000 zł
19 000 zł
Jerzy KRAUZE (1903-1978)
Nr katalogowy138
Martwa natura
olej, sklejka; 51,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krauze
sygn. p. d.: Jerzy Krauze
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Iraida CWIETKOW (1923-2003)
Nr katalogowy139
Martwa natura z warzywami
olej, płótno; 73 x 75 cm;
sygn. l. d.: I Cwietkow
sygn. l. d.: I Cwietkow
Cena wywoławcza.
6 400 zł
5 000 zł
Zygmunt MENKES (1896-1986)
Nr katalogowy140
Martwa natura z kwiatami, maską i fletem
olej, płótno, 67 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Menkes
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza.
110 000 zł
80 000 zł
Louis MARCOUSSIS - Ludwik MARKUS (1878-1941)
Nr katalogowy141
Martwa natura z butelką, 1920
olej, piasek, płótno; 41,5 x 25 cm;
sygn.. p. d.: marcoussis 20
sygn.. p. d.: marcoussis 20
Cena wywoławcza.
165 000 zł
140 000 zł
Walery BROCHOCKI (1847-1923)
Nr katalogowy142
Pejzaż z kościołem w tle
olej, tektura; 21,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Brochocki
sygn. p. d.: W. Brochocki
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Nr katalogowy144
Pejzaż, 1933
olej, płótno; 54,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1933 / W de Terlikowski
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Ignacy PINKAS (1888-1935)
Nr katalogowy145
Ostra Brama w Wilnie
olej, tektura; 46,5 x 36,5 cm;
sygn. i opis przy prawej krawędzi u góry:
I PINKAS WILNO
I PINKAS WILNO
Cena wywoławcza.
5 500 zł
6 200 zł
Erich MULLER (XIX/XX w.)
Nr katalogowy146
Zaułek, 1914
olej, płótno; 70,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Erich Muller 1914.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Nr katalogowy149
Motyw z Capri
olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)
Nr katalogowy150
Skalisty brzeg, 1895
olej, płótno naklejone na tekturę; 25,5 x 34 cm;
na odwrocie: l. g. napis niebieską kredką:
Krym/ F Ruszczyc/ Z. 19;
Krym/ F Ruszczyc/ Z. 19;
Cena wywoławcza.
37 000 zł
30 000 zł
Gregore MAJEWICZ (1897-1965)
Nr katalogowy151
Akt leżący
olej, płyta; 55 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MAJEWICZ
sygn. p. d.: G. MAJEWICZ
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Władysław MALECKI (1836-1900)
Nr katalogowy153
Pejzaż, 1886?
olej, płótno dublowane; 42 x 68 cm;
sygn. l. d.: W. Malecki 1886?
sygn. l. d.: W. Malecki 1886?
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Nr katalogowy155
Wnętrze lasu jesienią, 1922
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski 1922
sygn. p. d.: Bratkowski 1922
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Nr katalogowy157
Wnętrze z kominkiem
olej, tektura; 25 x 34 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck;
sygn. p. d.: Woj. Fleck;
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Nr katalogowy159
Przed domem, ok. 1913
olej, płótno, 64 x 79 cm;
sygn. l. d.: R. Kramsztyk
sygn. l. d.: R. Kramsztyk
Cena wywoławcza.
80 000 zł
60 000 zł
Aniela KOSTKA (XIX w.)
Nr katalogowy161
Pejzaż ze sztafażem - para obrazów
olej, płótno; 32 x 45 cm (wymiar każdej z prac);
sygn.: A. Kostka
sygn.: A. Kostka
Cena wywoławcza.
6 500 zł
A. NIŻYŃSKI, XIX w.
Nr katalogowy163
Pejzaż, 1879
olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: A. Niżyński / 1879
Cena wywoławcza.
6 500 zł
6 500 zł