Nr katalogowy: 142

Walery BROCHOCKI (1847-1923)

Nr katalogowy: 142

Pejzaż z kościołem w tle

olej, tektura; 21,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Brochocki