Nr katalogowy: 119

Kazimierz SICHULSKI (1879 - 1942)

Nr katalogowy: 119

Flisak na Prucie

akwarela, gwasz(?), papier,
85 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.g.: Sichul /1938