Nr katalogowy: 129

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 129

Polowanie, 1954

olej, płótno; 83 x 143 cm;
sygn. i opis p. d.: Wł. Chmieliński / Warszawa 1954;
Cena sprzedaży 19 000 zł