Nr katalogowy: 120

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 120

Czworo dzieci z lampionami (Quatre enfants avec les lanterns), 1931

akwarela, papier; 29,5 x 33,3 cm;
sygn. p. d.: T. Makowski/ 1931