Nr katalogowy: 118

Zdzisław CZERMAŃSKI (1900-1970)

Nr katalogowy: 118

Dollar party

akwarela, tusz, ołówek, karton,
73 x 58 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Czermański