Nr katalogowy: 137

Zygmunt DOBRZYCKI (1896-1970)

Nr katalogowy: 137

Idylla, 1932-1967

olej, płótno dublowane; 147 x 180 cm;
sygn. p. d.: Z. Dobrzycki 1932-1967