Nr katalogowy: 141

Louis MARCOUSSIS - Ludwik MARKUS (1878-1941)

Nr katalogowy: 141

Martwa natura z butelką, 1920

olej, piasek, płótno; 41,5 x 25 cm;
sygn.. p. d.: marcoussis 20
Cena oferowana 140 000 zł