Nr katalogowy: 132

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 132

Ułan pojący konia, 1928

olej, tektura; 38,5 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak/ 1928?
(u dołu widoczny fragment daty)
Cena oferowana 14 000 zł