Nr katalogowy: 145

Ignacy PINKAS (1888-1935)

Nr katalogowy: 145

Ostra Brama w Wilnie

olej, tektura; 46,5 x 36,5 cm;
sygn. i opis przy prawej krawędzi u góry:
I PINKAS WILNO
Cena sprzedaży 6 200 zł