Nr katalogowy: 117

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 117

Konna przejażdżka, 1932

akwarela, papier; 16,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Karol Kossak 1932