Nr katalogowy: 1101

Ludwik DE LAVEAUX (1891-1969)

Nr katalogowy: 1101

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 29 x 26 cm;
sygn. p. g.: L. de LAVEAUX 1928