Nr katalogowy: 131

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 131

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 51 x 80 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
Cena oferowana 4 500 zł