Leon LEWKOWICZ (1888 lub 1890-1950)

133
Chłopiec olej, sklejka; 29,5 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Leon Lewkowicz
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

134
Portret mężczyzny - Portret aktora (?) olej, tektura, 45 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza. 68 000 zł

Henryk PIĄTKOWSKI (1853-1932)

135
Pejzaż letni olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d: H. PIĄTKOWSKI;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

136
Zachód słońca nad wrzosowiskiem olej, płyta; 54,5 x 85 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

137
Zima w lesie olej, płótno naklejone na tekturkę;
22 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Grubiński
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

138
Portret młodej kobiety, 1948 olej, płótno; 91 x 70,5 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński / 1948
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

139
Autoportret z muzami olej, tektura; 24,2 x 21,4 cm;
sygn. z lewej: FSypniewski
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Zygmunt RADNICKI (1894-1969)

140
Widok Lwowa, 1921 olej, płótno; 68,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: Z. Radnicki / Lwów 1921.
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Erno ERB (1890-1943)

141
Wejście do Katedry Ormiańskiej olej, tektura; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: EErb;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

142
Martwa natura, 1969 olej, tektura; 43 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI / 1969.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

143
Maki olej, płótno; 66 x 51 cm;
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 55 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł

Józef GURANOWSKI (1852-1922)

144
Powrót z lasu, 1878 olej, płótno; 34,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1878 r. JGuranowski
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)

145
Taras olej, płótno; 68 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Morawska
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Max HANEMAN (1882-1944?)

146
Limba nad Morskim Okiem olej, płyta; 69,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Hanneman
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

147
Jastrzębia Góra, 1903 olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: MG. Wywiórski 1903
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

148
Wędrowcy, 1923 olej, płótno; 147,5 x 127,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman 1923
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Jan STYKA (1858 - 1925) - przypisywany

149
u dołu po prawej opis: 19/11 881 Rzym
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

150
Portret kobiety w kapeluszu z piórami, 1921 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: J. Malczewski / 1921
Cena wywoławcza. 110 000 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

151
Poranek przy czarnej kawie, 1913 olej, płótno; 94 x 134 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Winterowski / Lwów 1913
Cena wywoławcza. 38 000 zł
Cena oferowana 28 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

152
Dziewczynka z ptaszkiem, 1916 olej, płótno; 97 x 76 cm;
sygn. dat. i opis l. g.: Vlastimil Hofmann/ Praga 1916
Cena wywoławcza. 45 000 zł
Cena oferowana 35 000 zł

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

153
Sanna, lata 20. XX w. olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza. 17 000 zł

J. KONARSKI, XIX-XX w.

154
Wyjazd do miasta olej, deska; 16,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: JKonarski
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

155
Dwaj grenadierzy, 1904 olej, deska; 37,2 x 46 cm;
sygn. l. d.: WOJCIECH KOSSAK 1904
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Czesław SADOWSKI (1902-1959)

156
Pejzaż olej, tektura; 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: C. Sadowski.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Stefan SONNEWEND (1885-1942?)

157
Szałas w górach olej, płótno naklejone na tekturę; 54 x 73 cm;
sygn. l. d.: SONNEWEND - STEFAN
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

158
Pejzaż z mokradłami olej, tektura; 49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI ( ołówkiem)
Cena wywoławcza. 5 500 zł

159
Zakopane - Kalatówki olej, płótno; 50 x 64 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 17 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł

160
Stogi olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. l. d. monogramem wiązanym: WW
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Władysław MALECKI (1836-1900)

161
Tabor w lesie olej, deska mahoniowa; 32,5 x 23,5 cm;
na odwrocie nalepka kolekcjonerska
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

162
Samotne drzewo olej, płótno; 59,5 x 79,5 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza. 70 000 zł

January SUCHODOLSKI (1797-1875)

163
Pejzaż z wędrowcami olej, płótno; 35 x 48 cm;
sygn. p. d.: na drzewie: JSuchodolski
Cena wywoławcza. 34 000 zł

164
Statki na morzu olej, płótno; 35 x 48 cm;
sygn. i dat. l. d.: January Suchodolski 1843?
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

165
Bitwa olej, płótno; 39,5 x 55 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Tadeusz PRUSZKOWSKI (1888-1942)

166
Portret kobiety z książką, ok. 1930 olej, płótno dublowane; 110,5 x 87 cm;
sygn. p. d.: TADEUSZ PRUSZKOWSKI
z gmerkiem artysty
Cena wywoławcza. 22 000 zł

J. ALEBON, XIX w.

167
Zwierzęta w wiejskiej zagrodzie olej, płótno; 104 x 142,5 cm;
sygn. p. d.: J. Alebon
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Thomas BAKER (1809-1864) -przypisywany

168
Pejzaż z rzeką, ok. 1852 olej, płótno; 33,5 x 49 cm;
na odwrocie na płótnie napis J (...) Baker 1853 /
Lemington;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

169
Scena myśliwska - polowanie na dzika olej, płótno dublowane;
92 x 123 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Józef REJCHAN (1762-1817)

170
Portret Anny Niedźwieckiej olej, płótno; 98 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: I. REICHAN/ pinxit;
Cena wywoławcza. 7 700 zł

Józef BRODOWSKI (1828-1900)

171
sygn. p. d.: 18JB 59
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

172
Portret mężczyzny w mundurze urzędniczym, ok. 1830 olej, płótno dublowane;
68,5 x 52,5 cm
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

173
Portret młodej kobiety olej, płótno dublowane;
74 x 56 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan Albertsz ROTIUS [ROOTIUS] (1624-1666)

174
Młoda kobieta w spiżarni olej, płótno dublowane; 119 x 147 cm
sygn. po lewej u góry (nad głową trzymanego przez kobietę kaczora): R[o]otius fe[.]
Cena wywoławcza. 90 000 zł

175
Scena historyczna - Pojednanie olej, płótno; 336 x 215 cm
Malarz flamandzki lub pod wpływem
malarstwa flamandzkiego, poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 190 000 zł

201
Personifikacja Zwycięstwa (Nike) stop metali, patynowany, na drewnianej,
czernionej podstawie;
Niemcy, k. XIX
Cena wywoławcza. 1 500 zł

202
Chłopiec z kozicami - rzeźba gabinetowa art deco marmur, kompozycja metali brązowiona i malowana;
wys. 38 cm, dł. 50 cm;
Europa Zachodnia, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

203
Płaskorzeźba z podobizną Karola Wielkiego brąz; 46 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

204
Łucznik sygn. z tyłu: PBK/ Bronce Caro
/ WERKSTÄTTE / BRONZERUD...GUSS
Cena wywoławcza. 2 800 zł

205
Krucyfiks drewno polichromowane; 65 x 51 cm;
Polska Południowa, wyrób cechowy, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł