Jerzy Benedykt DORYS (1901-1990)
Nr katalogowy101
Czesław Kleczeński, 1927
fotografia czarno-biała, brom, papier,
21,8 x 15,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
103
Album kommemoratywny
malarza Ignacego Jasińskiego (1833-1878).
Wewnątrz dwie fotografie:
Portret Ignacego Jasińskiego, 1870
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Teodor GROTT (1884-1972)
Nr katalogowy105
Wnętrze Kościoła Mariackiego, 1911
autolitografia barwna, papier żeberkowy,
40,5 x 29,7 cm; sygn. u dołu: Teod. Grott 11
Cena wywoławcza.
800 zł
107
Wacław Rzewuski herbu Krzywda Wojewoda
Krakowski. Hetman Wielki Koronny;
litografia, papier, 34,5 x 23,3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
800 zł
Otto AXER (1906-1983)
Nr katalogowy109
Muzykanci
piórko, tusz, papier, 23 x 34 cm;
sygn. p. d.: oaxer 75
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Bolesław RYDYGIER (XX w.)
Nr katalogowy111
Pochód kobiet - karykatura, ok. 1910
tusz, akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 23,2 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Józef MEHOFFER (1869 - 1946)
Nr katalogowy113
Portret mężczyzny
ołówek, papier żeberkowy,
58,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy202
Kociak tańczy i fika, 1965
piórko, tusz, akwarela, papier, 41,7 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: majaberezowska 65
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Nr katalogowy204
Kraków. Widok na Skałkę
akwarela, na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 35,5 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)
Nr katalogowy206
Chłopi w polu
akwarela, papier, 32,7 x 47,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Nr katalogowy208
Pejzaż
akwarela, papier, 35,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: WWeiss (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy210
Stary ułan, 1979
akwarela, papier, 68 x 47,5 cm (w swietle oprawy);
sygn. l. d.: Tadeusz Kokietek 79
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Nr katalogowy212
Przydrożna kapliczka w górach
gwasz, papier, 23 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z.S.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Piotr MICHAŁOWSKI (1800 - 1855)
Nr katalogowy214
Koń w uprzęży
olej, papier,
25,2 x 30,2 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Henryk BERLEWI (1894 - 1967)
Nr katalogowy216
Portret kobiety
pastel, papier, 68 x 45 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: H. Berlewi
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Leon CHWISTEK (1884-1944)
Nr katalogowy218
Leda z łabędziem - szkic
akwarela, papier, 21 x 34 cm;
Na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP
w Krakowie z tytułem: Leda z łabędziem - szkic
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Józef BRACH (XX w.)
Nr katalogowy220
W letni dzień przed dworkiem
olej, tektura, 31,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Brach
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy222
Rafał i Julia - Portret dzieci artysty
olej, tektura, 32 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: J Malczewski
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Zygmunt SCHRETER (1886-1977)
Nr katalogowy224
Pejzaż nadmorski
olej, płótno, 38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Schreter
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy226
Bodiaki
olej, płótno naklejone na tekturę,
21 x 33,5 cm;
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy228
Na targu
olej, sklejka, 26 x 36 cm;
sygn. p. d.: EErb
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)
Nr katalogowy230
Wnętrze Salonu
olej, płótno, 63 x 83 cm;
sygn. na dole.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)
Nr katalogowy232
Kościół w Couperay
olej, płyta, 26,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: K. Librowicz
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Józef BRANDT (1841-1915)
Nr katalogowy234
Hetman Stefan Czarniecki na koniu
olej, tektura, 55,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JB
Cena wywoławcza.
350 000 zł