Nr katalogowy: 105

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 105

Wnętrze Kościoła Mariackiego, 1911

autolitografia barwna, papier żeberkowy, 40,5 x 29,7 cm; sygn. u dołu: Teod. Grott 11