Nr katalogowy: 210

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 210

Stary ułan, 1979

akwarela, papier, 68 x 47,5 cm (w swietle oprawy); sygn. l. d.: Tadeusz Kokietek 79