Nr katalogowy: 202

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 202

Kociak tańczy i fika, 1965

piórko, tusz, akwarela, papier, 41,7 x 29,5 cm; sygn. p. d.: majaberezowska 65