Nr katalogowy: 207

Tadeusz NARTOWSKI (1892-1971)

Nr katalogowy: 207

Motyw z Kwilcza, 1947

akwarela, papier, 45 x 68 cm; sygn. l. d.: Nartowski / Kwilcz 1947