Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy236
Odpoczynek ułana, 1938
olej, tektura, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1938
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy238
Szarża pod Kiernozią
olej, płótno, 70,5 x 102 cm
Na odwrocie nalepka ze zbiorów Tadeusza
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)
Nr katalogowy240
Żołnierz francuski na koniu, ok. 1835
olej, płótno, 46 x 36,5 cm
Na blejtramie naklejka z wystawy ZPAP w Krakowie
Plac św. Ducha 1 Dom Artystów z roku 1925.
Cena wywoławcza.
190 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy242
Zaloty
olej, tektura, 49 x 72 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Nr katalogowy244
Portret kobiety w fotelu
olej, płótno, 93 x 74 cm;
sygn. p .g.: St. Żurawski
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony polski
Nr katalogowy246
Niebieskie oczy i czerwone korale
olej, płótno, 52,5 x 42 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy248
Portret dziewczynki w czerwonej sukience
olej, tektura, 54 x 45,5 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński / 1952
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Ernst RIECK (aktywny 1832-1858)
Nr katalogowy250
Morze o zachodzie słońca, ok. 1834
olej, płótno, 31,5 x 58 cm;
sygn. p. d.: Ernst Rieck 1834(7?)
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Jelena KARŁOWNA WRANGEL (1835-1906)
Nr katalogowy252
Pejzaż
olej, płótno dublowane, 120 x 85 cm;
sygn. p. d.: Wrangel (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)
Nr katalogowy254
Noc w marcu, 1931
olej, tektura, 48 x 48 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski
Cena wywoławcza.
47 000 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Nr katalogowy256
Pejzaż ze snopami
olej, tektura, 47,5 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
23 000 zł
W. W. - malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Nr katalogowy258
Akt męski - studium
olej, płótno, 92 x 70 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Aleksander KOTSIS (1836-1877)
Nr katalogowy260
Tors męski - studium
olej, papier naklejony na tekturę, 30 x 45,5 cm;
p. g.: AK (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w
Nr katalogowy262
Żołnierze grający w karty
olej, płótno dublowane, 52 x 66 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
François BÖHM (1801-1863)
Nr katalogowy264
Portret mężczyzny
olej, płótno, 41 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: F/Böhm
Cena wywoławcza.
5 800 zł
Jan STYKA (1858 - 1925)
Nr katalogowy266
Chrystus Zmartwychwstały
olej, tektura, 41,6 x 32,5 cm;
sygn. u dołu: A Mondin amicalement Jan Styka
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Abraham WIVELL (1786-1849)
Nr katalogowy268
Dziewczynki czytające, 1831
olej, deska, 76,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: A. WIVELL / 1831?
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Juliusz SCHOPPE (1795-1868)
Nr katalogowy270
Portret młodej kobiety, 1842
olej, płótno, 28,5 x 23,5 cm;
sygn. z lewej: J. Schoppe/ 1842
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy272
Koronacja Matki Bożej
olej, deska, 66 x 51 cm
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Malarz nieokreślony, pocz. XVIII w.
Nr katalogowy274
Kobieta z ptaszkiem
olej, płótno, 50 x 38,5 cm;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz niemiecki, 4 ćw. XVIII
Nr katalogowy276
Palamedes demaskuje udawany obłęd
Odyseusza;
olej, deska parkietowana, 35 x 48 cm;
Cena wywoławcza.
18 000 zł
401
Płaskorzeźba z przedstawieniem
alegorycznym - Miłosierdzie?
nieokreślona wytwórnia lub atelier z XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Aleksander ŻURAKOWSKI (1872 - 1978)
Nr katalogowy403
Stanisław Wyspiański, 1969
gips, wys. 70 cm;
sygn. A. Żurakowski / 1969;
Cena wywoławcza.
3 000 zł