Nr katalogowy: 222

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 222

Rafał i Julia - Portret dzieci artysty

olej, tektura, 32 x 39,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: J Malczewski