Nr katalogowy: 235

Czesław WASILEWSKI (1875 - 1946)

Nr katalogowy: 235

Marszałek Józef Piłsudski na koniu

olej, płótno, 141 x 97 cm; sygn. p.d.: Cz. Wasilewski