Nr katalogowy: 201

Stanislaw NOAKOWSKI (1867-1928)

Nr katalogowy: 201

Wnętrze salonu, 1922

akwarela, piórko, tusz, papier, 28,5 x 28,5 cm; sygn. l. d.: SN 2 19.VIII 2