Nr katalogowy: 206

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 206

Chłopi w polu

akwarela, papier, 32,7 x 47,4 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: S. Gibiński