Henryk KUNA (1879-1945)
Nr katalogowy405
Głowa kobieca
gips malowany na patynę brązową, podstawa
z lastryka, wys. 44 cm; Na cokole napis ołówkiem
(określający modelkę ?): W. Ścibowska
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Pierre-Jules MÉNE (1810 - 1879)
Nr katalogowy407
Koń w zagrodzie
brąz patynowany; wys. 28 cm, szer. 36 cm;
sygn. na podstawie: P J MÉNE
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Nr katalogowy
409
Para sarenek
stop metali, podstawa z bazaltu dekorowanego
alabastrem białym i brązowym,
Polska, ok. 1925-39
Cena wywoławcza.
501 zł
Nr katalogowy
501
Patera
szkło łososiowe, farby emaliowe, złocenia;
Czechy, 2 poł XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Nr katalogowy
503
Puchar z nakrywą
szkło przezroczyste, szlifowane,
Czechy?, I ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Nr katalogowy
505
Wazonik Lalique
szkło przezroczyste, matowione;
Francja, II ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Nr katalogowy
507
Amor niosący gęś
Miśnia, model Michaela Victora Aciera (1736-1799)
z ok. 1776, powtórzenie z XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Nr katalogowy
509
Słoń
Niemcy, Selb (Bawaria), Fabryka Porcelany
Lorenza Hutscheneuthera (zał. 1857),
okres międzywojenny
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Nr katalogowy
511
Serwis do kawy Anna (na 6 osób)
Polska, Ćmielów, projekt formy: Wincenty Potacki,
4 ćw. XX w. (ok. 1977).
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Nr katalogowy
513
Serwis do herbaty Maria
z dekoracją niebieskim szlakiem kwiatowym
Niemcy, Selb(Bawaria), koncern Rosenthala,
okres międzywojenny (koniec lat 20. - 1927)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Nr katalogowy
515
Dzban
- snella z przedstawieniem halabardnika
Niemcy, Mettlach, wytwórnia kamionki i fajansu
Villeroy und Boch, pocz. - 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Nr katalogowy
517
Para lichtarzy
Rosja, Petersburg, cesarska fabryka porcelany,
okres Mikołaja II (1894-1917)?
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Nr katalogowy
601
Cukiernica - koszyczek
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Metalowych J Fraget, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Nr katalogowy
603
Cukiernica art deco
Warszawa, Fabryka Wyrobów Platerowanych
i Brązowych Bracia Henneberg
(czynna 1857-1944), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Nr katalogowy
605
Taca owalna
plater na miedzi; dł. 71 cm, szer. 47,5 cm
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Nr katalogowy
607
Komplet sztućców na 12 osób
w kasecie (84 sztuki)
Niemcy, Solingen ?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Nr katalogowy
609
Cukiernica secesyjna
Warszawa, Roman Plewkiewicz i Co
(czynna 1886-1935), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Nr katalogowy
611
Żardiniera art deco
Słowacja, firma Sandrik Ltd, lata 20-30.XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Nr katalogowy
613
Lampa chanukowa
srebro próby 800; waga 453 g.
Izrael ?, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Nr katalogowy
615
Dwie łyżki do sosu
srebro próby 84, waga 125 g.
Warszawa, Wojciech Birkowski dla firmy
kupieckiej Gustawa Radke, 1883
Cena wywoławcza.
500 zł
Nr katalogowy
617
Cukiernica gruszkowata
złocone; srebro próby 1 z głową Minerwy
(950/1000); waga 619 g. Paryż, firma
Bardies-Faure i Cie, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Nr katalogowy
619
Łyżka pamiątkowa
srebro próby 84; waga 85 g.
Moskwa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Nr katalogowy
621
Kielich prawosławny
srebro próby 84; waga 389 g.
Moskwa, probierz I. Awdiejew, 1852-1862
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy sie wkrótce.