Nr katalogowy: 111

Bolesław RYDYGIER (XX w.)

Nr katalogowy: 111

Pochód kobiet - karykatura, ok. 1910

tusz, akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 23,2 x 30,5 cm (w świetle oprawy);