806
Komplet mebli neoempirowych
konstrukcja – topola, mahoń; fornir – mahoń;
kucia – brąz złocony; Polska, Warszawa, ok. 1915
Cena wywoławcza.
150 000 zł
808
Szafka w stylu empirowym
Europa Środkowa, Polska (?),
2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
810
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa
Sosna, olcha, mahoń; fornir - mahoń;
Polska, ok. 1860
Cena wywoławcza.
2 500 zł
812
Konsola w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja- sosna, dębina; fornir - orzech;
Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza.
1 600 zł
814
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech barwiony
na palisander; Polska, ok. 1840-50
Cena wywoławcza.
18 000 zł
816
Toaletka w stylu późnego biedermeieru
Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Polska, ok. 1840
Cena wywoławcza.
5 000 zł
818
Szafa kredensowa, kątowa
w stylu biedermeier;
Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza;
Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza.
9 500 zł
820
Stolik do robótek
w stylu Ludwika Filipa; Konstrukcja - sosna;
fornir - orzech, czeczota platanowa (?);
Europa Środkowa, ok. 1880.
Cena wywoławcza.
1 900 zł