Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy137
Pejzaż
olej, tektura, 48 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Wodzinowski
sygn. l. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy139
Polowanie na dzika, 1907
olej, płótno naklejone na tekturę;
64,5 x 90 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Pautsch
sygn. p. d.: Pautsch
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Karl KAUFMANN alias B. LAMBERT (1843-1902)
Nr katalogowy141
Fiordy norweskie
olej, płótno; 68,5 x 105,5 cm;
sygn. l. d.: B.LAMBERT
sygn. l. d.: B.LAMBERT
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Vlastislav HOFMAN (1884-1964)
Nr katalogowy146
Pejzaż
olej, tektura; 25 x 30 cm;
Na odwrocie stempel w języku czeskim
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Nr katalogowy148
Pejzaż z wiejskimi chatami, 1928
olej, tektura; 21 x 30 cm;
sygn. i dat. p. g.: FPautsch 28
Cena wywoławcza.
4 500 zł
J. KONARSKI, XX w.
Nr katalogowy152
Wyjazd na polowanie
olej, płótno, 80 x 128 cm
sygn. p. d.: JKonarski
sygn. p. d.: JKonarski
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.
Nr katalogowy158
Portret mężczyzny w szarym surducie - miniatura, ok. 1800
gwasz, kość; średnica:
5,4 cm (w świetle okrągłej oprawy);
mosiężna?, srebrzona ramka.
mosiężna?, srebrzona ramka.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Nr katalogowy160
Portret młodej kobiety w empirowej sukience - miniatura, ok. 1815
gwasz, kość słoniowa,
6,5 x 5,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Francisco RAMOS, XIX/XX w.
Nr katalogowy163
Kobieta grająca na gitarze
olej, deska; 19,7 x 13,5 cm;
sygn. l. g.: FRamos
sygn. l. g.: FRamos
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Malarz nieokreślony XIX
Nr katalogowy165
Nad rzeką, koniec XVIII w.
olej, deska dębowa?; 17 x 53 cm;
Dolny fragment większej kompozycji.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Emanuel FRÉMIET (1824-1910)
Nr katalogowy201
Walczące koguty
brąz złocony; marmur; Francja, Paryż;
firma brązownicza Ferdinand Barbedienne;
k. XIX w.
k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
203
Akt dziewczyny
brąz, odlew patynowany, onyks;
Europa Zachodnia, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł