Nr katalogowy: 127

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 127

Przydrożna kapliczka, 1929

olej, płótno; 67,5 x 35,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann / 1929