Nr katalogowy: 201

Emanuel FRÉMIET (1824-1910)

Nr katalogowy: 201

Walczące koguty

brąz złocony; marmur; Francja, Paryż;
firma brązownicza Ferdinand Barbedienne;
k. XIX w.