Nr katalogowy: 133

Mieczysław DE RAKOWSKI (1882-1947)

Nr katalogowy: 133

Wnętrze katedry św. Michała i św. Guduli w Brukseli, 1934

olej, płótno; 46,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: M. de Rakowski /-1934.