Nr katalogowy: 156

Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia

Nr katalogowy: 156

Wesele krakowskie, 1945

olej, tektura, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1945