Nr katalogowy: 148

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 148

Pejzaż z wiejskimi chatami, 1928

olej, tektura; 21 x 30 cm;
sygn. i dat. p. g.: FPautsch 28