Nr katalogowy: 159

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 159

Portret dziewczyny - miniatura, ok. 1800

gwasz, kość słoniowa;
7,5 x 6,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
mosiężna?, złocona ramka