Nr katalogowy: 141

Karl KAUFMANN alias B. LAMBERT (1843-1902)

Nr katalogowy: 141

Fiordy norweskie

olej, płótno; 68,5 x 105,5 cm;
sygn. l. d.: B.LAMBERT