Nr katalogowy: 144

Alfred Józef SIPIŃSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 144

Pejzaż z polami

olej, sklejka, 80 x 118 cm;
sygn. l.d.: Alf. J. Sipiński / Siemkowice 1937