Nr katalogowy: 157

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 157

Przed polowaniem na Polesiu

olej, płótno; 80 x 121 cm;
sygn. p. d.: M.G. Wywiorski