Nr katalogowy: 147

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 147

Widok z Olczy na Tatry, 1929

olej, płótno; 70,5 x 101 cm;
Na odwrocie napis autorski ołówkiem