Nr katalogowy: 139

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 139

Polowanie na dzika, 1907

olej, płótno naklejone na tekturę;
64,5 x 90 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Pautsch