Nr katalogowy: 140

Zygmunt NIRNSTEIN (1894-1969)

Nr katalogowy: 140

Rybak z siecią, 1949

olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z. Nirnstein 1949