Nr katalogowy: 153

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 153

Matka Boska Zielna, ok. 1930

olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz