Nr katalogowy: 154

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 154

Ogród przed pałacem, 1968

olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: 8. 1968/ Kasper Pochwalski