Nr katalogowy: 161

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 161

Portret lwowianki w czarnej sukni, 1912

olej, płótno, 105,5 x 79 cm;
sygn. p. d.: Leonard Winterowski / Lwów 1912