Nr katalogowy: 165

Malarz nieokreślony polski, ok. poł. XVIII w.

Nr katalogowy: 165

Portret Krzysztofa Jundziłła marszałka powiatu grodzieńskiego

olej, płótno dublowane, 110 x 86 cm;