Nr katalogowy: 157

Józef UNIERZYSKI (1863-1948)

Nr katalogowy: 157

Pomona - Kobieta z tacą owoców, ok. 1935

olej, płótno, 80 x 84 cm;
sygn. p. d.: Unierzyski