Nr katalogowy: 170

Vasili Ivanovitch SHUKHAEV (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 170

Pejzaż

olej, płótno, 55 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: W. Szuchajew (cyrylicą)