Nr katalogowy: 167

Bogusław SERWIN

Nr katalogowy: 167

Pole słoneczników wczesną jesienią

- para obrazów
olej, płótno, 100 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: B. Serwin (każdy)