Nr katalogowy: 169

Ivan Fedorovitch SCHULTZE (1874/77-ok.1932)

Nr katalogowy: 169

Pejzaż z jeziorem o zachodzie słońca

olej, tektura, 41 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: I. F. Szulce/ 02 (cyrylicą);