Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

221
Kwiaty, 1914 olej, tektura, 69,5 x 92 cm;
sygn. p. g.: Stanisław / Poraj Fabijański / 1914.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

222
Cynie w wazonie, 1929 olej, płótno, 73 x 77 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński / 1929
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

223
Ułan na koniu, 1934 olej, sklejka, 41 x 3,5 cm
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1934
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

224
Polowanie, 1943 olej, tektura, 49 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1943
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

225
Wizja Napoleona w trakcie odwrotu spod Moskwy, 1929
olej, płótno, 95 x 141 cm;
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

226
Portret młodego mężczyzny, 1932 olej, płótno, 100 x 91 cm
sygn. p. d.: Wojciech Kossak /1932
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan STYKA (1858-1925)

227
Kosynier - studium postaci do „Panoramy Racławickiej”, 1894
olej, płótno, 55 x 35 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

228
Dama z wachlarzem - Rita Sacchetto, 1920
olej, płótno, 88 x 62,5 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Tadeusz OKOŃ (1872-1957)

229
Czerwona róża olej, płótno, 100 x 79 cm;
sygn. z lewej: T. Okuń
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

230
Cyganka olej, płótno dublowane, 69,5 x 55 cm;
sygn. p. g.: S. Bieszczad
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

231
Dziewczyna i lirnik olej, płótno naklejone na tekturę, 45 x 35 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

232
Autoportret we wnętrzu, ok 1927 olej, deska, 29 x 92 cm;
sygn. p. g.: J. Malczewski
Cena wywoławcza. 43 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

233
Akt stojącej kobiety, ok. 1915 olej, tektura, 35 x 17 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: J Malczewski
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

234
W pracowni, ok. 1890 olej, płótno, 25 x 60 cm;
sygn. p. d.: JMalczewski
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

235
Kobieta i Amor, 1958 olej, płótno, 54,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofmann/ 1958
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)

236
Pod wiejską kapliczką olej, płótno, 49,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: Józef Graczyński
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Antoni GRAMATYKA (1841-1922)

237
Spacer na przedmieściach Krakowa olej, płótno naklejone na tekture, 32,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: A. Gramatyka
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Leon KOWALSKI (1870-1937)

238
Dziewczyna w stroju góralski olej, płótno dublowane, 61 x 46,5 cm;
sygn. l. g.: LKowalski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

239
Przekupka olej, sklejka, 104 x 88 cm;
sygn. l. d.: FPautsch
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

241
Pejzaż olej, tektura, 48 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Hermann SCHMIDTMANN (1896-1971)

242
Pastuszek z gąskami olej płótno, 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: H. Schmidtmann
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

243
Pejzaż górski olej, płótno, 116 x 151 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Józef GURANOWSKI (1852-1922)

244
Samotne drzewo, 1911 olej, płótno, 100 x 60 cm;
sygn. l. d. J. Guranowski /1911
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

245
Faraglioni olej, płótno, 48 x 70 cm;
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski /
( gli Faraglioni sul Capri)
Cena wywoławcza. 15 000 zł

NYSTRÖM Waldemar

246
Na pełnym morzu olej, płótno, 100 x 149 cm;
sygn. p.d.: Wald. Nyström 1913.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Iwan TRUSZ (1869 - 1940)

247
Pejzaż krymski - wybrzeże olej, tektura, 31 x 42 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Julian FAŁAT (1853-1929)

248
Wyjazd na polowanie olej, sklejka, 55,5 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: J Fałat / Nieśwież
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

249
Jamnik artysty, 1905 olej, tektura, 30 x 35,5 cm;
sygn. z lewej: JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1905
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Aleksander NOWAKOWSKI (1872-1935)

250
Portret olej, tektura, 47 x 52,5 cm;
na odwrocie nalepka z Związku Polskich Artystów
Plastyków w Krakowie
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

251
Wnętrze saloniku olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

252
Kobieta przy oknie w salonie olej, tektura, 18,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JASNOWSKA.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Eliasz KANAREK (1902 - 1969)

253
Dziewczynka w różowej sukieneczce olej, płótno, 81,5 x 61 cm;
sygn. l. g.: E. KanaRek
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Stefan JUST (1905-1977)

254
Para obrazów: Pejzaż z południa
W parku
olej, płótno, 100,5 x 81,5 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

255
Widok na Tatry - Zima w górach olej, tektura, 31 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Wacław PAWLISZAK (1866-1905)

256
Sittah, Sułtan i Natan olej, płótno naklejone na tekturę, 105,5 x 75 cm;
sygn. l.d.: W. Pawliszak
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

257
Panna młoda olej, płótno, 49,5 x 36,5 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony cechowy, XIX w.

258
Św. Szymon olej, płótno, 84 x 66 cm;
napis l. d.: Św. Szymon
Cena wywoławcza. 2 200 zł

259
Matka Boża z Dzieciątkiem - dwustronny obraz ludowy
olej, płótno, 62 x 44 cm (w świetle ramy)
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

260
Scena historyczna ze schyłku I Rzeczpospolitej, 1859
olej, płótno dublowane, 50 x 60 cm (owal);
Cena wywoławcza. 35 000 zł

261
Miniatura - „Portret damy”, 4 ćw. XIX w. gwasz, kość, 9,5 cm x 7 cm (owal, w świetle oprawy)
sygn. u dołu: S...(nieczytelna);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

262
Miniatura - „Matka Boża” farby naszkliwne, porcelana,
4,4 x 3,3 cm (w świetle owalnej oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

263
Miniatura - „Kąpiąca się”, XVIII w. gwasz, kość,
8,5 x 6,7 cm (owal w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

264
Miniatura - „Schadzka w alkowie” 4 ćw. XIX w.
gwasz, kość, 8,5 x 6,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Troverer?
Cena wywoławcza. 1 000 zł

265
Zestaw pięciu miniatur gwasz, kość; XIX w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

W. I. PIETROW, XIX/XX w.

266
Pejzaż z łąką i zagajnikiem, 1910 olej, płótno, 67 x 107 cm
Cena wywoławcza. 26 500 zł

Max MILO (ur. 1938)

401
Golfistka brąz, podstawa z zielonego kamienia, wys. 28 cm;
sygn. na podstawie: MILO
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Max MILO (ur. 1938)

402
Golfista stop metali (?),
podstawa z czarnego kamienia, wys. 28 cm.
Cena wywoławcza. 800 zł

NOËE, XIX w.

403
Wenus w kąpieli brąz patynowany, podstawa z czarnego kamienia,
sygn. na podstawie: Noëe; Francja (?), 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł