Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy235
Kobieta i Amor, 1958
olej, płótno, 54,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofmann/ 1958
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Antoni GRAMATYKA (1841-1922)
Nr katalogowy237
Spacer na przedmieściach Krakowa
olej, płótno naklejone na tekture, 32,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: A. Gramatyka
sygn. p. d.: A. Gramatyka
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Hermann SCHMIDTMANN (1896-1971)
Nr katalogowy242
Pastuszek z gąskami
olej płótno, 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: H. Schmidtmann
sygn. l. d.: H. Schmidtmann
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Józef GURANOWSKI (1852-1922)
Nr katalogowy244
Samotne drzewo, 1911
olej, płótno, 100 x 60 cm;
sygn. l. d. J. Guranowski /1911
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy248
Wyjazd na polowanie
olej, sklejka, 55,5 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: J Fałat / Nieśwież
Cena wywoławcza.
48 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy251
Wnętrze saloniku
olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Stefan JUST (1905-1977)
Nr katalogowy254
Para obrazów:
Pejzaż z południa
W parku
olej, płótno, 100,5 x 81,5 cm;
W parku
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.
Nr katalogowy257
Panna młoda
olej, płótno, 49,5 x 36,5 cm
Cena wywoławcza.
15 000 zł
261
Miniatura - „Portret damy”, 4 ćw. XIX w.
gwasz, kość, 9,5 cm x 7 cm (owal, w świetle oprawy)
sygn. u dołu: S...(nieczytelna);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
263
Miniatura - „Kąpiąca się”, XVIII w.
gwasz, kość,
8,5 x 6,7 cm (owal w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Max MILO (ur. 1938)
Nr katalogowy401
Golfistka
brąz, podstawa z zielonego kamienia, wys. 28 cm;
sygn. na podstawie: MILO
sygn. na podstawie: MILO
Cena wywoławcza.
1 000 zł