Nr katalogowy: 256

Wacław PAWLISZAK (1866-1905)

Nr katalogowy: 256

Sittah, Sułtan i Natan

olej, płótno naklejone na tekturę, 105,5 x 75 cm;
sygn. l.d.: W. Pawliszak